Welness

Taky máte někdy pocit, že je toho na vás moc? Práce, domácnost, děti, další povinnosti …. Toužíte si odpočinout, „vypnout“, načerpat síly a „pohonné látky“? Celé vaše já volá „Chtělo by to lázně!!!“, ale vy nemáte čas a možnost ani na wellness víkend?
 
Máme pro vás řešení!
 
Přijďte si užít pohodové, přívětivé, relaxační – prostě báječné wellness odpoledne. Strávíte jej se svou nejlepší kamarádkou, sestrou, maminkou či partnerem nebo v té nejlepší společnosti – jen sama se sebou? Vše je možné a u nás máte tuto příležitost
„na dosah“!
 
SALÓN AFRODITÉ má pro vás mimořádnou nabídku WELLNESS
 
Můžete si u nás vychutnat pár hodin pohody, relaxace a odpočinku, nechat se hýčkat a rozmazlovat, užívat si svůj čas s příjemnou hudbou, za svitu svíček a ve vůni vonných olejů. Vypnout telefony i myšlenky na povinnosti a starosti a alespoň na pár hodin zastavit čas.... Zapomenete na celý svět, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet znovuzrozená.
 
Wellness balíček sestavíme a přizpůsobíme vašim představám. Svůj pobyt u nás určitě zahájíte prohřátím a zklidněním v infrasauně a dále si dle domluvy užijete masáž – vybereme tu pravou pro vás nebo kosmetické ošetření s ohledem na potřeby vaší pleti, zažijete regeneraci v lymfovenu a necháte své ruce hýčkat parafínovým zábalem příjemně usazeny v masážním křesle či dokonce můžete využít i sluneční lázeň v soláriu....
 
Vše je připraveno právě pro vás a pro váš den.
 
Stačí se jen rozhodnout, kdo bude vašim společníkem a domluvit si termín. Wellness odpoledne (či podvečer) lze objednat ve všední dny i o víkendech.
 
Wellness balíček je i skvělým tipem na dárek !!!
(a můžete si ho užít společně)

CENÍK WELLNESS

Infrasauna (sprcha,ručníky,nápoj)
pro dvě osoby 180
pro jednu osobu 120
Lymfodrenáž 45 min. 100
Masáž lávovými kameny
záda 350
záda+nohy 450
celková 650
Parafínový zábal 70
Masážní křeslo 15 min 40
Solárium 1 minuta 6

Příklad kalkulace wellness pro jednu osobu

Sauna 90 + masáž 350 + lymfoven 100 + parafín 70 + masážní křeslo jako dárek zdarma
Celkem 610 Kč za více jak 3 hodiny intenzivní regenerace

Solárium

Infrasauna

Masáže