Lymfodrenáže

SKOŘICOVÉ ZÁBALY kombinované s LYMFODRENÁŽÍ

Skořicový zábal je kosmetická metoda využívána při tvarování postavy. Cílem metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže. Celý proces vede k přirozené detoxikaci tkáně. Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu kůže. K tomu je třeba, aby toxiny a odpadní látky uvolněné z buněk byly také odvedeny systémem, který je k tomu určený. Toto zajišťuje druhá fáze techniky – bandáž. Následná lymfodrenáž v skořicové bandáži mnohonásobně zefektivňuje konečný výsledek kompletní procedury.

skorice

ŽHAVÝ a VOŇAVÝ TIP
pro jaro

SKOŔICOVÝ ZÁBAL + LYMFODRENÁŹ

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě.
V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Skořicové zábaly působí nejen léčebně, ale i preventivně.

Jak pomáhá
zlepšuje buněčný metabolismus (spaluje podkožní tuk)
působí korektivně proti nežádoucím ložiskům tuku (redukuje tukové polštářky)
pomáhá k odstranění celulitidy
zeštihluje a modeluje postavu
podporuje krevní oběh
napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla)

Výsledný účinek
Úbytek objemu v místech problematických partií. Celkové zlepšení vzhledu kůže zasažené celulitidou nebo popraskanými žilkami.

Doporučení
Pouze dobře zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavovat toxických látek. Doporučuji proto v den procedury postupně vypít cca 2 až 2,5 litru vody (bez bublin!). Pro dosažení max. účinku doporučuji tuto proceduru absolvovat zpočátku 2-3x týdně, poté alespoň 1xtýdně – celkem 10x. Po úspěšné kůře je vhodné absolvovat jednu proceduru za měsíc k udržení dosažených výsledků. Před a po masáži není vhodné se vystavovat účinkům slunce či solária. Omezte pití černé kávy a snižte příjem soli.

Ceník (délka 1 procedury cca 60min.)
Skořicový zábal 1x 180Kč 5x 750Kč 10x 1300Kč
Lymfodrenáž 1x 100Kč permanentka 10+1zdarma 1000Kč